Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
   
 
 
 
 
     

Çevre Taahhüdü

Çevre Taahhüdü
 

Barine’nin en önemli prensiplerinden biri doğaya saygı prensibidir. Tüm çalışanları da bu prensibi bir davranış biçimi haline getirmeyi hedefler. Bu sebeple üretim tesislerine yeni standartlar getirmek konusu üzerinde çalışmaktadır. Çevreden aldığı her türlü kaynağı doğaya şükranlarını sunarak iade etmek için çabalar. Kurumsal sosyal sorumluluk ve Sürdürülebilirlik başlıkları iş planları arasında yer alır ve Kurumsal İletişim Departmanı tarafından ‘bu başlıklar nasıl iyileştirilebilir’ konusu sürekli araştırılarak çevre bilinci konusunda duyarlılık yaratacak projelere imza atmayı temel amaçlarından biri haline getirmiştir.

 

AW1819 kataloğu altında yarattıkları Doğaya Saygı alt koleksiyonu, tamamen geri dönüştürülmüş ham maddeden yarattıkları recycle peştamal doğa bilinci yaratmak konusunda gösterdiği gayretin çok küçük bir kısmıdır. En az organik üretim kadar ve hatta daha da önemeli olduğunu düşündüğümüz recycle üretim ve bunun sürdürülebilirliği konusunda detaylı teknik çalışmaları düzenli olarak yürütmektedir.

 

Barine enerji tüketimini minimuma indirirken geri dönüşümü maksimuma çıkarmayı amaçlar. Karbonayak izini azaltmak için neler yapılması gerektiği ile ilgili bilgilerini sürekli güncelleyerek dünyanın gerçekten yaşanılabilir kalması için var gücüyle çabalar.Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.